لوله های پلی اتیلن سبک ادمان  (LDPE)  از جمله معروف ترین لولهای پلی اتیلن سبک در سطح کشور به لحاظ کیفیت می باشد و با توجه به کمبود آب در سطح کشورمان ایران و سایر کشورهای منطقه، این محصول با استقبال بسیار بالایی روبرو شده است.  مصرف عمده این لوله ها در آبیاری مکانیزه باغات می باشد.

 

 • از جمله خصوصیات لوله های پلی اتیلن سبک ادمان (LDPE) می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1- استفاده از مواد اولیه مرغوب  PE40  بصورت کامپاند که باعث شده است طی سالهای متمادی از  1377  تا کنون رضایت کامل مصرف کنندگان و تاجران بین المللی را به همراه داشته باشد و در برخی مناطق به عنوان تنها نام مورد قبول، به مصرف برسد.
  2- مقاومت عالی در برابر نور خورشید و شرایط فیزیکی و شیمیایی محیط طی سالهای مورد استفاده، از جمله مزایای دیگری است که موجب شده هزینه های مصرف کننده به شدت پایین آمده و از این محصول طی سالیان متمادی استفاده نماید.
  3- این محصول در طول هایی به سفارش مشتری از 100  متر تا 600  متر بصورت کلاف تولید شده و با وزن مناسبی که دارد، کاربری بسیار ساده و بالایی را از خود در محل مصرف نشان داده است.
  4- بر روی این لوله ها می توان انواع قطره چکان ها را در فواصل مختلف نصب نمود و در آب و هواهای مختلف به کشت و کار و تولید محصولات باغی پرداخت.

  5- این محصول تحت استاندارد های بین المللی به شماره ی  ISO4427  و استاندارد اروپا  EN12201  تولید و به بازارهای جهانی عرضه می شود.
  6- این محصولات تحت استاندارد ملی ایران به شماره ی INSO7607 تولید و تحت آزمون قرار می گیرد و به بازارهای داخلی عرضه می شود.

 •  سایز : 16 20 25 32
   رده فشاری : 4 2 8 10
   نوع مواد اولیه :   PE40

   

 • استانداردهای تولیدی:

  1- استاندارد ملی ایران INSO 2607

  2- استاندارد بین المللی ISO 4427

  3- استاندارد اروپا EN 12201

 • Style
  Style1